Серія Maxus Duo

У твердопаливних котлах серії Maxus Duo застосовано ряд новаторських ідей, які необхідні для зручності, надійності та відмінних експлуатаційних характеристик. Це дозволяє рекомендувати їх як для індивідуального, так і для промислового призначення. У якості палива підходять дерево, вугілля, паливні брикети та пеллети. Довжина дров у найменшій камері згоряння — до 55 см.

Котел та теплообмінник виготовлені зі спеціальноі жаростійкої сталі товщиною 6 мм. Зручна цифрова автоматика здатна підтримувати задану температуру з точністю до 1 градуса. Котли Maxus Duo обладнані змієвиком аварійного охолодження, який унеможливлює аварійний перегрів.

Завантажувальні дверцята, розмір топки та довжина дров є найбільшими у класі. Котли обладнані запобіжним ("взривним") клапаном та термоманометром, що дозволяє навіть при відсутності електроенергії опалювати приміщення та контролювати найважливіші параметри.
При виробництві використовується лише якісний скляний ущільнюючий шнур, який виключає вихід димових газів.
В комплектацію входить детальна інструкція, та набір для чистки.
Гарантія 3 роки. Виробник заявляє про «впевненість в надійній роботі більше 10-15 років за умови якісного підбору та підключення».

До серії Maxus Duo входять наступні котли:
18 DUO+ / 18 DUO+T
27 DUO+ / 27 DUO+T
32,35 DUO+ / 32,35 DUO+T
45 DUO+
55 DUO+
75 DUO+