Серія чавунних топок Laudel вважається кращою за якістю в своєму класі. Ці моделі постійно оновлюються зовні і мають хороші показники роботи у відкритому режимі. Якщо порівнювати топки Laudel з більш бюджетними топками Invicta і Uniflam, які відливаються на одному заводі у Франції з 1926 року, то топки Laudel - це моделі бездоганної якості.

У Європі Laudel називають модерновими топками за рахунок зовнішнього вигляду і латунного оздоблення. Якість чавуну з якого відливають топки Laudel набагато вища ніж у Invicta і Uniflam, він менш пористий і дрібнозернистий, що дозволяє відливати більш рівні й об'ємні деталі без раковин. І найголовніше — цей сорт чавуну витримує більш високий термоудар. Ресурс топок Laudel закладений не на одне покоління.

Модельний ряд топок величезний і на будь-який смак — від стандартних розмірів до ексклюзивних. Є варіанти з дистриб'ютором гарячого повітря і з вбудованими турбінами для швидкого обігріву приміщень.
Ланцюгова система підйому дверцят чавунних топок Laudel вважається найнадійнішою і не потребує обслуговування, на відміну від троса. Нові моделі топок обладнані системою допалювання пічних газів і суцільнолитим димозбірником.

ККД топок Laudel дуже високий, потужність топок в середньому 14-16 кВт . 1кВт може обігріти 30 м3 , або 10 м2 у звичайному режимі роботи топки.

Гарантія 5 років.